background
Hledáte způsob, jak zefektivnit Vaši práci s

ERP, skladové a jiné systémy umožňují exporty, které ale musíte pracně upravovat?

Často provádíte s daty stejné a zdlouhavé úpravy, které Vás již vůbec nebaví?

Provádíte časově náročné úpravy dat, například jednou ročně, a stěží vzpomínáte na dříve použité postupy?


Nebaví Vás již používat automatické filtry, funkce SVYHLEDAT a neustálé využívání klávesových zkratek Ctrl + c a Ctrl + v?

Generuje Vám firemní systém velké objemy dat, se kterými si nevíte rady nebo byste rádi jejich zpracování zautomatizovali?

Potřebujete vyřešit složité algoritmy, se kterými jste si dlouho nevěděli rady?

Případně máte jiné problémy s daty nebo s jinými aplikacemi sady Office? V rámci automatizace umíme programově provázat všechny nástroje této sady a využít tak potenciál této sady na maximum!

Ať už provádíte časově náročné operace často nebo jen nárazově, tak jsme tady pro Vás, abychom Vám pomohli vaši práci zautomatizovat a ušetřit Vám tak čas, který můžete strávit na jiné, třeba i zábavnější činnosti.

K dispozici jsou Vám naši zkušení odborníci v oboru, kteří jsou připraveni vyřešit veškeré komplikace, se kterými se v této oblasti potýkáte.

Poptávka služeb programování

Pro dosažení co možná nejlepšího výsledku je potřeba předem jasně definovat požadavky na automatizaci, kdy je důležité zaměřit se hlavně na:

Vstupní data

Definování a shromáždění dat, která se mají zpracovávat.

Výstupní data

Určení dat, která má nástroj generovat, např. exporty pro KAM, Controllery atd.)

Dosavadní práce s daty

Pokud se daná agenda již řeší, tak jakým způsobem uživatelé postupují.

Operační systém

Verzi operačního systému a jeho jazykovou mutaci. Jde o specifikaci národního prostředí (oddělovače desetinných míst atd.).

Verze MS Office

Verzi aplikace sady MS Office (2003/2007/2010/2013/2016) a její edici (Professional, Home and Business)

Napište nám

Pokud si nebudete se zadáním vědět rady, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme zadání specifikovat třeba na základě osobní konzultace tak, aby vše dopadlo dle Vašich představ.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory . Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace