background
Zkrotíme Vaše

Šetřete čas!
Definujte, strukturujte, automatizujte!

Programování

Tvorba zakázkového software v NETTE a automatizace s využitím VBA.

Chci vědět více
Analýza dat

Tvorba datových modelů, datových kostek a ETL skriptů

Chci vědět více
Zakázková školení

Počet vzdělávacích modulů

Chci vědět více
32

Naše služby

Mezi naše hlavní služby patří programování, analýza dat a školení.
Vše děláme na míru pro Váš, co možná největší, přínos.

Image

Programování

VBA, php, MySQL, MS SQL

Hledáte způsob, jak zefektivnit Vaši práci s daty? Generuje Vám firemní systém velké objemy dat, se kterými si nevíte rady nebo byste rádi jejich zpracování zautomatizovali? V tomto případě je pro Vás jako dělaná nabídka našich programátorských služeb.

Image

Analýza dat

Tvorba datových modelů, datových kostek a ETL skriptů

Lámete si hlavu s tvorbou analytického modelu? Nevíte, jak na OLAP datové krychle? Práce s daty je pro nás radostí a rádi Vám v této oblasti pomůžeme.

Image

Školení

Zakázková školení a otevřená školení

Jste již unaveni ze zdlouhavého samostudia? Pokud ano, tak právě pro Vás je určena naše nabídka školení. Pokud máte zájem získat konkrétní informace, které Vám zjednoduší práci, využijte nabídky našich školení, která Vám umožní získat potřebné znalosti rychle a efektivně.

Image

O nás

Jsme společnost se zaměřením na oblast informačních technologií. V rámci svých služeb se věnujeme zejména školení, programování a vytváření šablon. Naším cílem je poskytovat služby kvalitně s ohledem na specifické požadavky klienta. Naší filozofií je především předávat klientovi takové informace a produkty, které mu budou užitečné v praktickém životě, budou jeho práci usnadňovat, zrychlovat a povedou tedy celkově k vyšší efektivitě jeho činností.

Ve svém oboru máme dlouholeté zkušenosti, díky kterým jsme schopni reagovat na rozmanité požadavky klienta z dané oblasti a během našich školení demonstrovat veškeré předávané informace na ukázkách z praktického života.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory . Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace